KDZ TEKNOLOJİ HAKKKIMIZDA

Kdz Teknoloji Yazılım Bilişim Danışmanlık A.Ş. Hakkında

Kdz grup tarafından kısa bir süre önce alınan Kdz Teknoloji Yazılım Bilişim Danışmanlık A.Ş.. bilişim sektöründe lider ulusal bir distribütördür. Hâlihazırda bilişim sektöründe hizmet veren Kdz Teknoloji Yazılım Bilişim Danışmanlık A.Ş. yüzlerce firmaya bilişim danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye’nin en büyük bilişim firması olma amacına karşın Kdz Teknoloji 1000’den fazla müşterisiyle hizmet vermektedir.

Kdz Teknoloji Bilişim Çözümleri A.Ş, farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip 8 kişilik profesyonel kadrosu ile Türkiyenin önde gelen bilişim çözümleri firmasıdır. 2000 yılından bugüne bilişim,telekomünikasyon, finans, üretim, kamu ve hizmet sektörleri başta olmak üzere her sektördeki kuruluşlara platform bağımsız çözümler sunan Kdz Teknoloji, uluslararası standartlarda ürettiği çözümleri şimdiye kadar yüzlerce firmada yazılım çözümü sunmaktadır. 2000 yılından bu yana Kdz Grubu Şirketleri bünyesinde yer alan Kdz Teknoloji Bilişim Çözümleri A.Ş, İstanbul ve Zonguldak ana ofislerinin yanı sıra Türkiye’nin çeşitli bölgelerine yayılmış 12 bayilik kanalı ofisi üzerinden faaliyetlerine devam etmektedir.Bilgisayar Tamiri,Tablet Tamiri,Cep Telefonu Tamiri,Yazıcı Tamiri,Güvenlik Sistemler,

Kdz Teknoloji orta ve büyük ölçekli yüzlerce firmaya yazılım bilişim alanında danışmanlık ve servis hizmeti veren bir IT firmasıdır. JAVA ve NET teknolojilerinde geliştirdiği yazılımlar olduğu gibi, farklı uzmanlık alanlarında, 20’ye yakın uluslararası başarıya sahip yazılımın, Türkiye dağıtıcılığını yapmakta ve danışmanlık hizmetini vermektedir. Bu yazılımlara ait tüm teknik destek, eğitim ve danışmanlık hizmetleri de kendi bünyesinde verilmektedir. Bu çerçevede farklı sektörlerden 500’ün üzerinde müşteriye sahip olarak kısa zamanda ciddi başarılara imza atmış, büyük referanslar edinmiş, teknoloji trendlerini takip eden yenilikçi bir teknoloji şirketidir.

Hizmetlerimiz